• RKSV Bornerbroek JO8-1JM

  • RKSV Bornerbroek O8-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Holtkamp, MaartenOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 sep. 09:00RKSV Bornerbroek O8-1 - Achilles '12 O8-2Sportpark 't Brook
    19 sep. 08:30NEO O8-3 - RKSV Bornerbroek O8-1Sportpark 't Wooldrik Borne
    26 sep. 08:30De Esch O8-1 - RKSV Bornerbroek O8-1Sportpark De Weschterik
    3 okt. 09:00RKSV Bornerbroek O8-1 - De Zweef O8-1Sportpark 't Brook
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKSV Bornerbroek O8-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05 )

    Geen informatie