• RKSV Bornerbroek JO17-2

  • RKSV Bornerbroek JO17-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brummer, JamieTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Altena, MatthijsTeamspeler
    Ham, Hugo vanTeamspeler
    Holtkamp, JasperTeamspeler
    Hondebrink, NielsTeamspeler
    Mahler, TaymiroTeamspeler
    Nollen, PimTeamspeler
    Ruiter, WoutTeamspeler
    Wensink, SennTeamspeler
    Wigger, MeesTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei 12:15RKSV Bornerbroek JO17-2 - WVV'34 JO17-2Sportpark 't Brook
    28 mei 18:30Excelsior '31 JO17-2 - RKSV Bornerbroek JO17-2Sportpark De Koerbelt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 meiHolten JO17-2 - RKSV Bornerbroek JO17-25 - 0
    18 meiRKSV Bornerbroek JO17-2 - De Zweef JO17-22 - 4
    11 meiAvanti W. JO17-4 - RKSV Bornerbroek JO17-23 - 0
  • Poulestanden RKSV Bornerbroek JO17-2 ( 3e klasse (3e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1v.v. Hellendoorn JO17-21393154183630
    2Hector JO17-11393146202630
    3Oranje Nassau JO17-21384140192128
    4Avanti W. JO17-41391329161328
    5Juventa '12 JO17-2126422720722
    6Luctor Et Emergo JO17-21363436231321
    7DETO JO17-21356231201121
    8De Zweef JO17-2114342023-315
    9Holten JO17-2133372433-912
    10NEO JO17-3132473038-810
    11Avanti W. JO17-2111371931-126
    12RKSV Bornerbroek JO17-211128932-235
    13WVV'34 JO17-210118855-474
    14Excelsior '31 JO17-21110101641-253

    Poulestanden RKSV Bornerbroek JO17-2 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Bornerbroek JO17-277004824621
    2Avanti W. JO17-476015225018
    3Rigtersbleek JO17-2750228141415
    4Bon Boys JO17-374032120112
    5Quick '20 JO17-673044623239
    6BSC Unisson JO17-2JM71151340-274
    7Vogido JO17-471152152-314
    8De Tubanters 1897 JO17-47007682-760

    Poulestanden RKSV Bornerbroek JO17-2 ( 3e klasse (2e fase) 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Delden JO17-166003172418
    2Vogido JO17-2531125131210
    3NEO JO17-352121415-17
    4Tubantia JO17-262131622-67
    5Achilles '12 JO17-25203191726
    6Avanti W. JO17-261321623-76
    7BWO JO17-352031025-155
    8RKSV Bornerbroek JO17-24004312-90

    Poulestanden RKSV Bornerbroek JO17-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 3 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn JO17-300000000
    2Berkum JO17-400000000
    3Blauw Geel '55 JO17-300000000
    4RKSV Bornerbroek JO17-200000000
    5DDV '23 JO17-100000000
    6Dierense Boys JO17-100000000
    7ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-200000000
    8DVS'33 Ermelo JO17-300000000
    9HHC Hardenberg JO17-300000000
    10Juventa '12 JO17-200000000
    11S.V. Kilder JO17-100000000
    12S.V. Losser JO17-200000000
    13MVV '29 JO17-200000000
    14Orion JO17-300000000
    15Overasseltse Boys JO17-100000000
    16Pax JO17-100000000
    17Rohda Raalte JO17-200000000
    18SJO FC Dalfsen JO17-300000000
    19Tubantia JO17-200000000
    20VVOP JO17-200000000
    21FC Winterswijk JO17-400000000

    Poulestanden RKSV Bornerbroek JO17-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 3 Laatste 32 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO17-41100130133
    2HHC Hardenberg JO17-3110010193
    3Arnhemia JO17-111006063
    4Go Ahead Kampen JO17-311005053
    5Rohda Raalte JO17-211005053
    6DVS'33 Ermelo JO17-311005143
    7RKHVV JO17-211005233
    8S.V. Losser JO17-211004133
    9csv Apeldoorn JO17-311003033
    10Ajax B JO17-111002113
    11DDV '23 JO17-111002113
    12Orion JO17-311002113
    13SJO FC Dalfsen JO17-311002113
    14Pax JO17-111003303
    15Luctor Et Emergo JO17-211001103
    16Gorssel JO17-100000000
    17SJO HSC-Buurse JO17-3JM10013300
    18Juventa '12 JO17-210011100
    19S.V. Kilder JO17-1100112-10
    20Overasseltse Boys JO17-1100112-10
    21Wilsum JO17-1100112-10
    22FC Winterswijk JO17-4100112-10
    23ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-2100125-30
    24RKSV Bornerbroek JO17-2100114-30
    25Dierense Boys JO17-1100103-30
    26VVOP JO17-2100115-40
    27Berkum JO17-4100105-50
    28Nieuwleusen SV JO17-2100105-50
    29Blauw Geel '55 JO17-3100106-60
    30MVV '29 JO17-21001110-90
    31Tubantia JO17-21001013-130